اخبار

نتایج داوری یازدهمین جشنواره عکس رشد

به گزارش واحد خبر و رسانه دفتر انتشارات و فناوری آموزشی، با پایان فرایند داوری عکس‌های راه‌یافته به جشنواره عکس رشد در بخش دانش‌آموزی، عکس‌های راه‌یافته به نمایشگاه در دو گروه شرکت کنندگان آزاد و فنی و حرفه‌ای مشخص شدند.

پرویز قراگوزلی، دبیر یازدهمین جشنواره عکس رشد ضمن اعلام این خبر گفت: «دانش‌آموزان از مخاطبان جدی جشنواره عکس رشد بوده و هستند. این جشنواره با  هدف شناسایی عکاسان و برقراری ارتباط آنان با مجلات رشد و همچنین استفاده از ظرفیت‌های همکاران فرهنگی و دانش‌آموزان برای ثبت آثار قابل توجه، برگزار می‌شود.»

دبیر جشنواره عکس رشد، با اشاره به ۴۱۴۹ عکس رسیده در بخش آزاد و ۱۲۴۷ عکس در بخش فنی‌وحرفه‌ای به دبیرخانه جشنواره بیان داشت: «انتخاب عکس‌ها در مرحله نخست توسط هییتی پنج نفره انجام ‌شد. با تأیید ۲۳۴۰ عکس، داوری عکس‌های این گروه سنی را سه هنرآموز هنرستان آغاز کردند. پس از سه مرحله داوری فشرده، تعداد ۷۰ عکس در بخش آزاد، ۲۲ عکس در بخش دانش‌آموزی و ۲۳ در بخش بزرگ‌سال فنی و حرفه‌ای به نمایشگاه جشنواره عکس رشد راه یافتند.
هیئت انتخاب این دوره از جشنواره را آقایان مهدی صفری، مجید ذاکری، حجت‌الله عطایی و خانم‌ها اعظم لاریجانی و خدیجه بختیاری تشکیل داده بودند.»

بنا به گفته دبیر یازدهمین جشنواره عکس رشد، آقایان ناصر محمدی (از شهر زنجان، هنرآموز رشته عکاسی)، سلیمان گلی (از شهر تربت حیدریه، هنرآموز رشته عکاسی) و آیین شاهرودی (از شهر تهران، هنرآموز رشته عکاسی) داوری بخش آزاد و خانم‌ها فاطمه خمامی و عفت متولی و آقای عبدالرضا جمالی‌فر داوری بخش فنی‌وحرفه‌ای را با مشارکت داوران بخش دانش‌آموزی انجام داده‌ و به پایان رسانده‌اند.

از موضوعات مشارکتی جشنواره عکس رشد، در «موضوع مهدویت»، با مشارکت بنیاد فرهنگی حضرت مهدی (عج) با ۷۷۳ عکس رسیده به دبیرخانه جشنواره، پس از داوری نهایی تعداد ۳۰ عکس در بخش بزرگ‌سال و تعداد ۵ عکس در بخش دانش‌آموزی به نمایشگاه جشنواره راه یافتند. در موضوع «سبک زندگی فرهنگیان شاغل و بازنشسته» نیز تعداد ۲۶ عکس از میان ۷۷۳ رسیده به دبیرخانه جشنواره عکس رشد به نمایشگاه رسید.

داوری موضوع سبک زندگی فرهنگیان شاغل و بازنشسته را داوران گروه سنی بزرگ‌سال جشنواره، آقایان: علیرضا کریمی‌صارمی، حسن غفاری، محمد مهدی رحیمیان و نیز نماینده مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، آقای کیوان زرگری، به عهده داشتند.

نتایج داوری و برگزیدگان بخش نهایی در سایت http://ax11.roshd.ir قابل مشاهده می باشد .

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین

بالا