فراخوان بیست و یکمین جشنواره استانی تئاتر قم در دو بخش مسابقه صحنه ای و عکس تئاتر

فراخوان بیست و یکمین جشنواره استانی تئاتر قم در دو بخش مسابقه صحنه ای و عکس تئاتر

علی فرحناک، رئیس انجمن هنرهای نمایشی و دبیر بیست و یکمین جشنواره استانی تئاترقم از انتشار فراخوان این جشنواره خبر داد.

به گزارش سایت “قم فتو”، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی استان قم با هدف رقابت میان هنرمندان هنرهای نمایشی استان در جهت تولید آثار با کیفیت نمایشی و افزایش ارتباط مخاطبان و علاقه مندان به هنر نمایش در اجراهای عمومی و خلق تجربه های نوین در عرصه هنرهای نمایشی و نگاه نو و خلاقانه و مبتنی بر اصول علمی به هنر نمایش و با نگاه به چشم انداز تولیدات یکساله هنرمندان تئاتر استان در بستر جشنواره استانی، بیست و یکمین جشنواره تئاتر استان قم را در دو بخش مسابقه صحنه ای و مسابقه عکس تئاتر به همراه برگزاری نمایشگاه در طول جشنواره برگزار مینمایند.

دبیرخانه جشنواره به منظور ارج نهادن به هنر عکاسان حوزه تئاتر و ارتقاء جایگاه عکس تئاتر در حوزه اطلاع رسانی، بخش نمایشگاه و مسابقه عکاسی تئاتر را هم زمان با جشنواره تئاتر استانی برگزار می نماید.

این بخش صرفا پذیرای عکاسان بومی استان خواهد بود و متقاضیان می توانند با ۳ قطعه عکس از نمایش هایی که حدفاصل ۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۷ تا ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۸ در سطح استان اجرا شده اند با ذکر نام نمایش، نویسنده، کارگردان و تاریخ و محل اجرا در پشت عکس در این بخش شرکت نمایند.

متقاضیان می بایست فایل عکس ها را با وضوح ۳۰۰ دی پی آی به همراه عکس های چاپ شده با ابعاد ۴۰ در ۳۰ تا تاریخ ۱۵ مردادماه ۱۳۹۸ به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند. زمان برگزاری جشنواره از ۲۱ الی ۲۴ آبانماه ۱۳۹۸ خواهد بود.

جوایز نقدی بخش مسابقه عکاسی تئاتر در صورت انتخاب هیات داوران به شرح ذیل تقدیم خواهد شد: عکاس برگزیده : ۱ میلیون تومان و تقدیر عکاسی ۵۰۰ هزار تومان.

هنرمندان متقاضی شرکت در این جشنواره می توانند جهت ارائه مدارک و یا کسب اطلاعات بیشتر همه روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۴ به انجمن هنرهای نمایشی استان قم واقع در خیابان ساحلی ، جنب ثیت احوال طبقه دوم ساختمان اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی مراجعه و یا از طریق شماره تلفن ۰۲۵۳۷۷۵۱۴۶۶ تماس حاصل فرمایند.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.