تقدیر عکاسان خبری استان قم توسط انجمن بسیج هنرمندان

تقدیر عکاسان خبری استان قم توسط انجمن بسیج هنرمندان

برای اولین بار در کشور از عکاسان خبری استان قم توسط سازمان انجمن عکس بسیج هنرمندان تقدیر شد.

به گزارش قم فتو در این مراسم که به مناسبت دهه امامت و ولایت و میلاد امام هادی(ع) و همچنین هفته خبرنگار برگزار شد، انجمن عکس بسیج استان قم از عکاسان خبری فعال استان تقدیر کرد.

امیر حسامی نژاد مسئول انجمن عكس بسيج استان قم که خود از عکاسان پیشکسوت خبری قم میباشد در مصاحبه ای گفت: حضور بیشترین عکاس خبری در قم بعد از تهران ، وظیفه مدیران استان را در حمایت از این اهالی رسانه که با هزینه های میلیونی با خرید تجهیزات حرفه ای به عشق انعکاس اخبار مراجع و اماکن متبرکه قم میپردازند، سخت تر میکند.

وی با اشاره به برگزاری برنامه ها و پوشش تصویری مراسمات خبری ادامه داد: پس از استان تهران، استان قم شاهد برگزاری بیشترین برنامه و مراسم‌های خبری است و عکاسان خبری قم نقش بسیار مؤثری در نمایش این اتفاقات خبری دارند.

حسامی نژاد با بیان اینکه این مراسم با حضور مسئولین فرهنگی استان برگزار شده است، توضیح داد: این مراسم با حضور سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، سید محمدحسن یزدی نژاد مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان قم، ابراهیم سلیمانی رئیس انجمن عکاسان قم ، محمدجواد محرابی معاون مطبوعاتی اداره کل ارشاد قم و عکاسان خبری استان برگزار شد و هدیه نقدی و قاب عکسی زیبا از حرم امیرالمؤمنین(ع) تقدیم عکاسان شد.

گفتنیست اين مراسم با حفظ فاصله‌گذاری اجتماعی و به همت دهکده تفریحی مجلل، دفتر آیت‌الله سیستانی در قم، بسیج هنرمندان استان قم و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.