بازگشایی انجمن عکاسان قم از نخستین روز اردیبهشت ماه

ئیس انجمن عکاسان قم گفت: براساس قوانین و مقرراتی که به دلیل شیوع ویروس کرونا پیش آمده است این انجمن از روز اول اردیبهشت ماه آماده خدمات رسانی به عکاسان قم است.

به گزارش قم فتو، ابراهیم سلیمانی با اشاره به بازگشایی بخشی از مراکز هنری با رعایت پروتکل های بهداشتی و قوانین ومقررات اعلام شده خبرداد و اظهار کرد: انجمن عکاسان قم با رعایت ضوابط لازم به ویژه رعایت فاصله گذاری اجتماعی از امروز اول اردیبهشت ماه به اعضای این انجمن به ارائه خدمات می پردازد.

وی با اشاره به ساعت کار انجمن عکاسان در شرایط فعلی بیان کرد: این انجمن تا اطلاع ثانوی فقط عصر ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ به اعضا خدمات ارائه می کند.

رئیس انجمن عکاسان استان قم همچنین با عنوان اینکه تاریخ کارت عضویت اعضا به پایان رسیده است، تصریح کرد: عکاسان برای صدور کارت عضویت در ۶ ماه نخست سال جاری فقط تا دهم اردیبهشت ماه فرصت دارند، اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تاریخ ذکر شده، تمدید نخواهد شد، گفت: از اعضای انجمن عکاسان قم تقاضا داریم تنها در مهلت تعیین شده با مراجعه به انجمن نسبت به تمدید کارت عضویت خود اقدام نمایند.

سلیمانی یاد آور شد: اعضای انجمن عکاسان قم برای ارتقاءگروه نیز می توانند با ارائه ۱۰ عکس برتر از آثار جدید،گواهی تحصیلات دانشگاهی وگواهی کسب رتبه اول تا سوم جشنواره های معتبر اقدام کنند.

رئیس انجمن عکاسان استان قم به برگزاری کلاس ها ی انجمن عکاسان قم اشاره و خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی تا اطلاع ثانوی برگزاری کلاس های آموزشی این انجمن تعطیل خواهد بود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.