اهدای جوایز نخستین مسابقه عکاسی “پاییز برگریز”

 اهدای جوایز نخستین مسابقه عکاسی “پاییز برگریز”

اهدای جوایز نخستین مسابقه عکاسی “پاییز برگریز” با حضور دکتر جعفریان، مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم و ابراهیم سلیمانی، رئیس انجمن عکاسان قم و داوران جشنواره و عکاسان حائز رتبه جشنواره آغاز بکار کرد.

به گزارش سایت قم فتو، مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با ابراز خرسندی از مشارکت مردم در نخستین دوره مسابقات شهروندی عکاسی ” پاییز برگ‌ریز” تصریح کرد: شرکت ٢٥٠ نفر از شهروندان و ارسال بیش از ١٦٠٠ اثر در مسابقه عکاسی در نخستین دوره این مسابقات نشان‌دهنده اشتیاق شهروندان در مشارکت‌های اجتماعی دارد.

دکتر جوادیان برگزاری مسابقاتی از جمله مسابقه عکاسی را در فرهنگ‌ سازی برای حفظ  طبیعت مؤثر دانست و افزود: یکی از رسالت‌هایی که سازمان پارک‌ها و فضای سبز در کنار ایجاد فضای سبز مطلوب شهری برای خود در نظر گرفته برگزاری برنامه‌های فرهنگی برای ایجاد اشتیاق شهروندان در اداره شهر است.

رئس انجمن عکاسان قم در مراسم اهداء جوایز نخستین دوره مسابقات شهروندی عکاسی ” پاییز برگ‌ریز” با اشاره به اهمیت اقدام سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم، اظهار داشت:  برگزاری چنین مسابقه‌ای برای فرهنگ‌سازی در حوزه حفظ و نگهداری فضای سبز ضرورتی است که هم سازمان با برگزاری این مسابقه و هم مردم و هنرمندان با مشارکت در مسابقه، آن را به‌روشنی بیان کردند.

ابراهیم سلیمانی افزود: عکاسی در دنیای امروز به‌عنوان رسانه حرف اول را میزند و سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری با برگزاری این مسابقه انتخاب درستی در آشتی مردم با سازمان و جلب مشارکت‌های مردمی داشته است.

در ادامه این مراسم از ٧ برگزیده این مسابقه با حضور مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم پیام جوادیان و رئیس انجمن عکاسان استان قم و داوران جشنواره تقدیر شد.

نفر اول: حسن هاشمپور

نفر دوم: بهمن عزیزی

نفر سوم: سارا بهمنی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.