مرجع کامل آموزش نرم افزار لایت روم

پیش از این در آغازین سال های ظهور عکاسی ، میل به درک زوایای پیدا و پنهان هر سوژه و نیز میل به ابراز دید و نگرش فردی ، عکاس را بر آن می داشت تا به ثبت های متفاوتی از یک سوژه دست زند و مخاطب را درگیر قضاوت خود کند . امروز در گامی بسیار فراتر ، روند فناوری دیجیتال به سوی نرم افزارهای پیش رفته است که امکان تحریف و خلاقیت را به نحوی سحر گونه در تصویر فراهم آورده اند .

لایت روم یکی از نرم افزارهایی است که اگر چه در رده ای پایین تر از نرم افزار فتوشاپ قرار می گیرد ، امکاناتی کاربردی تر در اختیار کاربران و به خصوص عکاسان حرفه ای می گذارد که به جرات می توان گفت به لحاظ آرشیو عکسها و مدیریت شان به صورت های مختلف آن را از دیگر نرم افزار های ویرایشی متمایز می کند . به گونه ای که حتی مخالفان تحریف و ویرایش عکس نیز به استفاده از آن ناگزیرند ، چرا که برای عکاسان آرشیو ، نامگذاری ، تگ گذاری ، مجموعه بندی ، رتبه بندی و حتی اصلاح کلی و پایه ای تصاویر امری اجتناب ناپذیر می نماید .

علاوه بر آن همکاری مسالمت آمیز این نرم افزار با دیگر نرم افزارهای ادوبی ویرایش عکس ، نظیر فتوشاپ و بریج ، از لایت روم برنامه ای مکمل و پایه ای ساخته است به نحوی که کاربر قادر است اصلاحاتی را در نرم افزارهای مذکور انجام دهد و در ادامه وارد لایت روم شود .

در این کتاب سعی بر آن است که آخرین نسخه و مرجعی کامل و بی بدیل از نرم افزار لایت روم ارائه شود تا مضاف بر جلب رضایت مخاطبان عام ، نکات جدیدی برای مخاطبان خاص خود نیز ارائه دهد .

در انتها مراتب شکر و سپاس قلبی خود را به جا میآورم : از خانواده عزیزم که مایه ی دلگرمی بودند ، از جناب آقای ساسان پناهی که استادی همراه بودند . از دیگر اساتید عکاسی جناب آقای حجت الله عطایی که در طی این مسیر همواره مرا یاری کردند . و از جناب آقای کمالی ، مدیر انتشارات پرگار که در بهتر به ثمر نشستن کتاب مشفقانه تلاش کردند.

امید که از دهگذر هر خلق اثری ، صنع پروردگار را در نظر آوریم و امید که از رهگذار این کتاب ، دانشی به درستی فرا گیریم .

                                                                                                                                                                                                              ساره سپهری نژاد

دسته:

توضیحات

 

مترجم : ساره سپهری نژاد 

ناشر :  زبان تصویر 

تعداد صفحات :  ۲۴۸

تیراژ : ۱۰۰۰ 

نوبت چاپ : اول  ۱۳۹۴

انتشارات : پرگار 

چاپ و صحافی :  رامین 

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مرجع کامل آموزش نرم افزار لایت روم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا