اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه و مهندسی قم

اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه و مهندسی قم با معرفی و تجلیل از نفرات برگزیده برگزار شد.

به گزارش سایت قم فتو، مهندس امین مقومی در مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره رسانه و مهندسی اظهار داشت: جشنواره رسانه و مهندسی امسال همانند سالهای پیش با شرکت خبرنگاران و اهالی رسانه، هنرمندان و عکاسان برگزار شد که امیدواریم این جشنواره در راستای فرهنگ سازی رعایت مقررات ملی ساختمان و حساسیت جامعه به مسائل فنی و مهندسی  در عرصه ساخت و ساز توانسته باشد تاثیرگذاری لازم را به همراه داشته باشد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم افزود:: خبرنگاران و عکاسان و همچنین هنرمندان می توانند با انعکاس مطالب و گزارش های تخصصی و همچنین با بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل عکس و قالب ها دیگر رسانه ای  در رشد، ارتقا و افزایش کیفیت مهندسی کشور تاثیرگذار باشند.

وی ابراز امیدواری کرد تا در دوره آتی جشنواره رسانه و مهندسی با همکاری نهادهایی همچون وزارت راه و شهرسازی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم، خانه مطبوعات استان و انجمن عکاسان قم بتوانیم شاهد برگزاری مطلوب تر این جشنواره باشیم.

مرتضی داستانی مدیر عامل خانه مطبوعات استان قم نیز در این جلسه با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری جشنواره رسانه و مهندیسی در قم اظهار داشت: هدف برگزاری اینگونه جشنواره های رسانه ای، ترویجی است که باید به این بُعد داشته باشیم.

ابراهیم سلیمانی رییس انجمن عکاسان استان قم در این مراسم با تقدیر از برگزارکنندگان این جشنواره اظهار داشت: یکی از نویسندگان حوزوی، طرحی را با موضوع آشفتگی شهر قم مطرح کرد که بودجه ای برای آن در نظر گرفته شده است، هر چند که به مرحله اجرا نرسید؛ اما به نظر می رسد این طرح باید از سوی نظام مهندسی ساختمان استان قم دنبال شود.

نفرات برگزیده بخش عکس پنجمین جشنواره رسانه و مهندسی؛

در قسمت عکس در بخش مجموعه، هیئت داوران اثری را حائز رتبه اول و دوم ندانست و رتبه سوم بخش مجموعه عکس به اثر محمد تهذیب الحسن اختصاص بافت و در بخش تک عکس نیز ۵ اثر خانم ها فائزه بختیاری،  بانو صادق منش و آقایان ابوالقاسم عزیزی، مسئود قائمی و امیرحسین عبداللهی شیرازی به عنوان آثار برگزیده این بخش معرفی شدند.

اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.